QR Icon

Wójt przekazał odblaski

Podczas spotkania w Urzędzie Gminy w Rabie Wyżnej wójt Andrzej Dziwisz przekazał funkcjonariuszom Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju odblaski, które otrzymają najmłodsi mieszkańcy gminy podczas kampanii informacyjnej na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Kolędowanie chórów

W minioną niedzielę w kościele parafialnym w Rabie Wyżnej odbył się doroczny koncert kolęd w wykonaniu chórów. Wystąpili chórzyści przybyli na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury i  rabiańskich chórów. Tym razem wszyscy kolędowali dla małego Arturka z Raby Wyżnej.

Aktywne ferie dla dzieci i młodzieży

Gminny Ośrodek Kultury w Rabie Wyżnej zaprasza dzieci i młodzież do udziału w projekcie Aktywne Ferie. W ramach projektu ośrodek proponuje w pierwszym tygodniu ferii zajęcia rekreacyjne w klubie Fitnessland w Rabce-Zdroju, a w drugim tygodniu ferii zaprasza do szkółki narciarskiej na stoku „U Żura” w Chabówce.

Życzenia Bożonarodzeniowe dla mieszkańców gminy Raba Wyżna

Noworoczny Koncert Chórów

Gminny Ośrodek Kultury w Rabie Wyżnej zaprasza na noworoczny koncert chórów Świąteczny płynie czas... Koncert odbędzie się 5 stycznia (niedziela) o godzinie 15:30 w kościele parafialnym w Rabie Wyżnej.

Janosikowe kolędy

Wójt Gminy Raba Wyżna, Stowarzyszenie Mała Armia Janosika oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rabie Wyżnej zapraszają na koncert kolęd Małej Armii Janosika. Świąteczny koncert odbędzie się 29 grudnia (niedziela) o godzinie 15:00 w kościele parafialnym w Rabie Wyżnej.
>

Informacje bieżące

 • Dyżur usług doradczych w Urzędzie Gminy w Rabie Wyżnej w dniu 21 stycznia odwołany.

  W związku z brakiem zainteresowania usługa doradczą z przykrością musimy odwołać najbliższy dyżur w Rabie Wyżnej zaplanowany na 21.01.2020 w godzinach 09.00-14.00 zostaje odwołany. Kolejne dyżury zaplanowane są w dniach: 18.02.2020 oraz 24.03.2020 w godzinach 09.00-14.00. Projekt „Kierunek Kariera” Zespół Podnoszenia Kwalifikacji Dorosłych (PKD)

 • Zaproszenie na spotkanie dyskusyjne nt. obszaru Natura 2000

  Zaproszenie do udziału w spotkaniu dyskusyjnym nt. rzeki objętej programem Natura 2000 - CZARNA ORAWA PLH120002

 • Ostrzeżenie meteorologiczne

  IMGW PIB ostrzega...

 • Zanieczyszczenie powietrza

  Powiadomienie o przekroczeniu poziomu alarmowego  i o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu alarmowego dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu w dniu 16.01.2020r. ...

 • Małopolska Pożyczka

  Czym są pożyczki unijne?Pożyczki unijne zastąpiły dobrze znany polskim firmom system dotacyjny. Są to odnawialne instrumenty finansowe w postaci pożyczek, poręczeń kredytów oraz wejść kapitałowych, z których po spłacie można skorzystać ponownie. Przedsiębiorcy z piętnastu województw mają szansę otrzymać środki z pożyczek unijnych z Regionalnych Programów Operacyjnych 2014-2020. Szeroki wybór produktów dopasowany jest do rzeczywistych, wcześniej zidentyfikowanych potrzeb poszczególnych...

 • Komunikat dotyczący jakości wody z wodociągu publicznego.

  Decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Nowym Targu...

 • Zanieczyszczenie powietrza

  Powiadomienie o przekroczeniu poziomu informowania i o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu w dniu 15.01.2020r. ...

 • Program priorytetowy "Mój Prąd"

  Ruszył drugi nabór w ramach programu „Mój Prąd” - program dofinansowania mikroinstalacji fotowoltaicznych.

 • Ogłoszenie Wójta Gminy Raba Wyżna

  WÓJT GMINY RABA WYŻNA ZWRACA SIĘ Z PROŚBĄ DO WŁAŚCICIELI PSÓW, O NIEWYPUSZCZANIE ZWIERZĄT POZA TEREN WŁASNYCH POSESJI.ZWRÓCENIE SZCZEGÓLNEJ UWAGI PRZEZ WŁAŚCICIELI NA MIEJSCE PRZEBYWANIA PSA, JEST KONIECZNE ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA. BIEGAJĄCE BEZ NADZORU ZWIERZĘTA STAJĄ SIĘ ŹRÓDŁEM ZAGROŻENIA DLA MIESZKAŃCÓW (SZCZEGÓLNIE DLA DZIECI I OSÓB STARSZYCH). ZA WSZELKIE SZKODY WYRZĄDZONE PRZEZ ZWIERZĘ, ODPOWIADA JEGO WŁAŚCICIEL.   Wójt Gminy Raba Wyżna/-/ mgr Andrzej Dziwisz        

 • Wójt przekazał odblaski

  Podczas spotkania w Urzędzie Gminy w Rabie Wyżnej wójt Andrzej Dziwisz przekazał funkcjonariuszom Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju odblaski, które otrzymają najmłodsi mieszkańcy gminy podczas kampanii informacyjnej na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Obszary działań samorządu

Urząd Gminy Raba Wyżna

Dane Adresowe:

34-721 Raba Wyżna 41
Telefon Centrala UG:
Tel.: +48 18 269 12 50
Fax:  +48 18 269 12 51

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

NIP: 735-10-44-417
REGON: 000551970

Godziny pracy

poniedziałek - piątek        7:45 - 15:45

Gmina Raba Wyżna

Kod terytorialny :  1211112
NIP: 735-285-48-45
REGON: 491892647