QR Icon

VII edycja konkursu plastycznego dla dzieci

Centrum Rozwoju Lokalnego we współpracy z Tygodnikiem Katolickim "Niedziela" i wydawnictwem Ewerro sp. z o.o. zaprasza do udziału w VII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci pn. "Twoja ulubiona opowieść biblijna". Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 4-13 lat z całej Polski.

Profilaktyka i rehabilitacja w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym w Nowym Targu

Profilaktyka i rehabilitacja osób z dysfunkcjami narządu ruchu utrudniającymi wykonywanie pracy zawodowej zamieszkałych na terenie powiatu nowotarskiego w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym w Nowym Targu.

IV zwyczajna sesja Rady Gminy Raba Wyżna

Podczas sesji Rady Gminy Raba Wyżna, która odbyła się 28 lutego wójt gminy Raba Wyżna Andrzej Dziwisz wręczył mieszkance Sieniawy Teresie Rusnak medal „Zasłużony dla Gminy Raba Wyżna" przyznany przez kapitułę za a wieloletnią pracę na rzecz gminy. Podczas sesji nastąpiło uroczyste przekazanie zaświadczeń nowo wybranym sołtysom.

XVII Memoriał Bronisława Czecha

27 lutego na stoku „U Żura” w Chabówce Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokicinach Podhalańskich zorganizował XVII Memoriał Bronisława Czecha. Jego celem było uczczenie pamięci wspaniałego sportowca i patrona szkoły, jak również integracja dzieci z terenu naszej gminy i popularyzacja sportów zimowych.

Karnawał dla zwycięzców

W lutym zespół parkowo-dworski w Sieniawie zorganizował warsztaty pieczenia pączków oraz zabawę karnawałową dla uczestników konkursu szopek regionalnych oraz konkursu o laur dziedzictwa kompleksu parkowo-dworskiego, który rozstrzygnięto podczas grudniowego spotkania przy dworze. 

Często możemy dużo więcej niż myślimy, że możemy

9 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Rabie Wyżnej odbyło się spotkanie z Moniką Witkowską, kobietą wielu pasji – dziennikarką, podróżniczką, żeglarką, zdobywczynią Korony Ziemi, czyli najwyższych wzniesień na każdym kontynencie. Monikę Witkowską do Raby Wyżnej zaprosili mieszkańcy Małgorzata i Piotr Rubisiowie – uczestnicy wyprawy na Kilimandżaro.

Informacje bieżące

 • Terminarz wiosennych przeglądów koni

  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie podaje terminarz wiosennych przeglądów koni (opis słowny i graficzny oraz czipowanie koni w celu wydania dokumentu identyfikacyjnego "paszportu", identyfikacja koni zagranicznych sprowadzonych w celach użytkowych).

 • Komunikat dotyczący jakości wody.

  W załączeniu komunikaty Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Nowym Targu...

 • VII edycja konkursu plastycznego dla dzieci

  Centrum Rozwoju Lokalnego we współpracy z Tygodnikiem Katolickim "Niedziela" i wydawnictwem Ewerro sp. z o.o. zaprasza do udziału w VII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci pn. "Twoja ulubiona opowieść biblijna". Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 4-13 lat z całej Polski.

 • Profilaktyka i rehabilitacja w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym w Nowym Targu

  Profilaktyka i rehabilitacja osób z dysfunkcjami narządu ruchu utrudniającymi wykonywanie pracy zawodowej zamieszkałych na terenie powiatu nowotarskiego w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym w Nowym Targu.

 • Polska Wieś - Dziedzictwo i Przyszłość - Konkurs

                                            "Polska wieś - dziedzictwo i przyszłość" Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła XI edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO. Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi. W ramach konkursu Kapituła oceni prace w dwóch...

 • Spotkanie Sołtysów i Członków Rad Sołeckich

  W dniu 16 marca 2019 r. w sali konferencyjnej na terenie Pałacu Seniora w Rokicinach Podhalańskich odbyło się pierwsze spotkanie nowo wybranych Sołtysów oraz członków Rad sołeckich z terenu naszej Gminy.Inicjatorem spotkania był Wójt Gminy Pan Andrzej Dziwisz, któryna samym początku powitał zebranych  gości oraz złożył wszystkim sołtysom oraz członkom rad sołeckich życzenia z okazji niedawno przypadającego Dnia Sołtysa.

 • Ostrzeżenie meteorologiczne

  IMGW-PIB OSTRZEGA...

 • Ostrzeżenie meteorologiczne

  IMGW-PIB ostrzega...

 • Inwentaryzacja źródeł ogrzewania na terenie Gminy Raba Wyżna

  Szanowny Mieszkańcu! Wójt Gminy Raba Wyżna zaprasza do wypełnienia ankiety, która posłuży do inwentaryzacji wszystkich domów znajdujących się na terenie Gminy Raba Wyżna pod kątem sposobów ogrzewania, odnawialnych źródeł energii (solary, panele fotowoltaiczne, pompy ciepła itp.), ocieplenia budynków.

 • Statystyka wg miejscowości na dzień 28.02.2019r.

  Statystyka wg miejscowości na dzień 28.02.2019r. ...

Obszary działań samorządu

Urząd Gminy Raba Wyżna

Dane Adresowe:

34-721 Raba Wyżna 41
Telefon Centrala UG:
Tel.: +48 18 269 12 50
Fax:  +48 18 269 12 51

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

NIP: 735-10-44-417
REGON: 000551970

Godziny pracy

poniedziałek - piątek        7:45 - 15:45

Gmina Raba Wyżna

Kod terytorialny :  1211112
NIP: 735-285-48-45
REGON: 491892647