QR Icon
>

Wizyta w remizie


30 września 2014 r. dzieci przekroczyły próg przedszkola i wiedziały, że to nie będzie zwykły wtorek – to będzie wtorek pełen wrażeń! – przecież dzisiaj odwiedzamy strażaków.

Czytaj dalej

Drukuj

>

Międzyprzedszkolny przegląd małych form teatralnych

W maju Przedszkole Gminne w Rabie Wyżnej zorganizowało po raz pierwszy Przegląd Teatralny dla przedszkolaków pod hasłem „W bajkowym lesie”.

Czytaj dalej

Drukuj

>

Dzień Dziecka w Rabie Wyżnej

W piątek pierwszego czerwca wszystkie dzieci na świecie miały swoje święto. Również przedszkolaki z Przedszkola w Rabie Wyżnej  obchodziły ten dzień bardzo uroczyście. Święto rozpoczęto już dzień wcześniej , gdzie dzieci mogły obejrzeć przedstawienie teatralne pt,, Zajączek”, a potem uczestniczyły w zabawach plastycznych i rekreacyjno- ruchowych w ogrodzie przedszkolnym.” Na drugi dzień  ze względu na deszczową pogodę nauczyciele zorganizowali olimpiadę sportową w przedszkolu. Dzieci podzielone na dwie kategorie: starszaki i maluchy, brały udział w trzech konkurencjach: „Nakarm głodnego potwora” – rzuty woreczkami do celu, wyścigi w tunelach i wyścigi w workach. Po zawodach nadszedł czas na słodki poczęstunek. Na koniec dzieci bawiły się w rytmie piosenek dopingujących naszych piłkarzy.
                                                                                                                         
                                                                                                     
                                                                                                  Świerk Grażyna

Drukuj

>

Udana akcja krwiodawstwa

Prawie pięćdziesiąt osób oddało krew w akcji  krwiodawstwa zorganizowanej przez Panią Jolantę Trybułę-Fic z Gminnego Przedszkola w Rabie Wyżnej, przy współpracy z Gimnazjum nr 1 im.Ojca Świętego Jana Pawła II w Rabie Wyżnej.

Czytaj dalej

Drukuj

>

Jasełka przedszkolaków

 

Grupa ,,Krasnale” pod kierunkiem p. Joli Trybuła przygotowała Jasełka. Pierwszy ich występ odbył się w przedszkolu w czasie Rodzinnego kolędowania. Mali aktorzy zachwycili przybyłych gości pięknymi strojami, wspaniała grą oraz głośnym śpiewem!Drugi raz występowali w Dniu Babci i Dziadka. Goście przy ciastku i herbatce ze wzruszeniem i zachwytem podziwiali ich przedstawienie oraz program artystyczny wszystkich przedszkolaków.

Czytaj dalej

Drukuj

Urząd Gminy Raba Wyżna

Dane Adresowe:

34-721 Raba Wyżna 41
Telefon Centrala UG:
Tel.: +48 18 269 12 50
Fax:  +48 18 269 12 51

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

NIP: 735-10-44-417
REGON: 000551970

Godziny pracy

poniedziałek - piątek        7:45 - 15:45

Gmina Raba Wyżna

Kod terytorialny :  1211112
NIP: 735-285-48-45
REGON: 491892647