"Kopciuszek" – czyli podsumowanie pracy świetlicy w Sieniawie

Świetlica Quo Vadis w Sieniawie zakończyła I etap programu upowszechniania kultury, rozwijania amatorskich ruchów artystycznych oraz ochrony dóbr kultury, tradycji i promocji, ochrony zdrowia i przeciwdziałania uzależnieniom.

Program pn. „Zajęcia profilaktyczno – wychowawcze, sportowe i kulturalne sposobem na zagospodarowanie czasu dzieci i młodzieży oraz wskazanie alternatywnych form spędzania czasu na zajęciach Quo Vadis? w Sieniawie” dofinansowany został ze środków Urzędu Gminy w Rabie Wyżnej. Przedstawienie, w którym aktorami była młodzież z kółka teatralnego „Logos”, było niespodziankowym prezentem na dzień dziecka dla najmłodszych. Nad reżyserią czuwała niezawodna Teresa Rusnak, wraz ze swoim małżonkiem Panem Janem Rusnakiem. Inicjatorem wystawienia sztuki była Pani Barbara Antolak – dyrektor Przedszkola Gminnego w Sieniawie. W sztuce wystąpiło 17 osób w strojach przygotowanych przez ich rodziców. Podczas spektaklu zaangażowanych były 4 osoby w ramach wolontariatu. W pomoc przy organizacji przedstawienia zaangażowała się również Pani Sylwia Matejczyk, kierownik biblioteki w Sieniawie, która udostępniła miejsce i przygotowała dekoracje a także Pani Karolina Koszarek, która przygotowała oprawę muzyczną i charakteryzację aktorów.

Galeria zdjęć P. Duraj tutaj.