QR Icon
>

Poprawa jakości powietrza - krajowe formy pomocy finansowej

Poniżej przedstawiamy listę aktualnych krajowych form pomocy finansowej wraz z odnośnikami do stron informacyjnych na ich temat:

Czytaj dalej

Drukuj

>

„Czyste Powietrze” - również w Gminie Raba Wyżna

Wójt Gminy Raba Wyżna informuje, że podpisane zostało porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w zakresie współpracy w realizacji Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. W ramach wspólnej realizacji Programu przewidziano pomoc przeszkolonego pracownika gminy Raba Wyżna w przygotowywaniu wniosku pod kątem spełnienia wymagań oraz przy wypełnianiu wniosku o płatność wraz z wymaganymi załącznikami.

Czytaj dalej

Drukuj

>

Inwentaryzacja źródeł ogrzewania

Zwracam się z prośbą do mieszkańców o wypełnianie ankiety, która służy do inwentaryzacji: źródeł ogrzewania, posiadanych odnawialnych źródeł energii (solary, panele fotowoltaiczne, pompy ciepła itp.) i stopnia przeprowadzonej termomodernizacji we wszystkich budynkach znajdujących się na terenie Gminy Raba Wyżna.

Czytaj dalej

Drukuj

>

Przypomnienie - INWENTARYZACJA ŹRÓDEŁ CIEPŁA

W związku ze zbliżającym się okresem grzewczym oraz zaostrzeniem przepisów dotyczących ochrony jakości powietrza na terenie województwa małopolskiego, a także w celu aktualizacji Bazy inwentaryzacji ogrzewania budynków, Wójt Gminy Raba Wyżna przypomina wszystkim mieszkańcom gminy o konieczności składania ankiet pn. „INWENTARYZACJA ŹRÓDEŁ CIEPŁA”. Informacja skierowana jest do osób, które do tej pory nie złożyły wspomnianego dokumentu w Urzędzie Gminy w Rabie Wyżnej.

Czytaj dalej

Drukuj

>

Zadbaj o swój kawałek nieba

Wymień piec i przeprowadź termomodernizację swojego domu w ramach dofinansowania z programu "Czyste Powietrze".

Czytaj dalej

Drukuj

Urząd Gminy Raba Wyżna

Dane Adresowe:

34-721 Raba Wyżna 41
Telefon Centrala UG:
Tel.: +48 18 269 12 50
Fax:  +48 18 269 12 51

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

NIP: 735-10-44-417
REGON: 000551970

Godziny pracy

poniedziałek - piątek        7:45 - 15:45

Gmina Raba Wyżna

Kod terytorialny :  1211112
NIP: 735-285-48-45
REGON: 491892647