Impreza odbędzie się 29 lipca na stadionie LKS Orkan w Rabie Wyżnej.

IDEA

Festiwal Kreatywny to duża impreza plenerowa, której ideą jest prezentacja różnego rodzaju form spędzania czasu wolnego przez dzieci, młodzież i dorosłych, w tym także osoby niepełnosprawne.

KREATYWNIE – czyli każdy znajdzie coś dla siebie!
W tym roku również zaplanowano liczne stoiska z różnymi kreatywnymi - tradycyjnymi i nowoczesnymi grami, zabawami i formami rekreacji dla dzieci, młodzieży i dorosłych - każdy znajdzie coś dla siebie! Ponadto Festiwalowi towarzyszyć będzie akcja „Bezpiecznie na rowerze", która doskonale koresponduje z ideą Festiwalu. Oprócz miasteczka rowerowego tuż obok stadionu stanie „wesołe miasteczko”. Wszystko po to, by uczestnicy Festiwalu mogli się dobrze bawić, a przy okazji zaczerpnąć pomysłów na spędzanie czasu wolnego.

DOŁĄCZ DO PARADY
Festiwal otwiera kolorowa i głośna parada dzieci i młodzieży, grup artystycznych w towarzystwie żywych maskotek i postaci Sławomira, która przejdzie ulicami Raby Wyżnej z jej centrum na miejsce imprezy. Aby podkreślić integralność naszej lokalnej społeczności i wspólnie z nami cieszyć się festiwalem dołączcie do parady! Zapraszamy – niech to będzie święto każdego z Was!

ARTYŚCI
Tegoroczny program jest napięty i obfituje w pokazy umiejętności i talentów; jest też formą prezentacji różnych pasji i źródłem pomysłów na zajęcia w wolnym czasie. W tym roku gościmy artystów ze swoim bogatym repertuarem: będzie śpiew, taniec nowoczesny i tradycyjny, pokazy choreograficzne - także wyczynowe, teatr uliczny, trial rowerowy i fitness. Musicie to zobaczyć!

Gwiazdą tegorocznego Festiwalu będzie Sławomir, a po jego koncercie zagra zespół Elegancko. Zapraszamy!