Podczas tegorocznego Festiwalu Kreatywnego odbył się koncert najbardziej kreatywnego artysty Sławomira, jednej z największych obecnie gwiazd muzycznych w kraju. Jego kreacja to fenomen. Artysta potrafił w tak krótkim czasie rozkochać w sobie tysiące fanów, których przyciągnął także do Raby Wyżnej.

Sławomir dał w Rabie Wyżnej koncert, z którego widzowie wychodzili bardzo zadowoleni. Zaśpiewał swoje przeboje, a te największe jak "Miłość w Zakopanem" czy "Ty mała znów zarosłaś", wykonywał dwukrotnie.
Artysta złapał bardzo dobry kontakt z publicznością. Dzieciom zaśpiewał m.in. przebój z lat dzieciństwa "Szczotka, pasta, kubek, zimna woda", a seniorom "Jak minął dzień" z repertuaru Krzysztofa Krawczyka.
Koncert Sławomira był punktem kulminacyjnym Festiwalu Kreatywnego, zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Rabie Wyżnej.
Podziękowania i fotorelacja z Festiwalu znajduje się na fanpage’u Gminnego Ośrodka Kultury na Facebook ’u.
Impreza miała charakter przeglądu gier i zabaw, także tradycyjnych, do których dołączyły pokazujące nowoczesne trendy - warsztaty twórcze. Były też inne atrakcje – jak wesołe miasteczko. Zapewne podczas imprezy nikt się nie nudził. Bogaty program artystyczny obfitował w pokazy kreatywności, eksponował talenty i pomysłowość.