Mała Armia Janosika zakończyła swoją zimową trasę koncertową, która była związana z promocją pierwszej płyty pt. „Kolędy i Pastorałki na folkową nutę”.

Po występie podczas koncertu Dla Niepodległej na PGE Narodowym przyszedł czas na kolejny sukces dzieci i młodzieży z Małej Armii Janosika. Kapela nagrała pierwszą swoją płytę, na której znalazły się tradycyjne kolędy oraz pastorałki. Z promocją płyty Mała Armia Janosika udała się w trasę koncertową, odwiedzając miejscowości Małopolski i Podkarpacia. Ze świątecznym repertuarem największa kapela góralska na Podhalu wystąpiła kolejno: w rodzinnej miejscowości Rabie Wyżnej, Skawie, Tarnowie, Zembrzycach, Nowym Targu, Spytkowicach, Jordanowie, Rabce-Zdroju, Makowie Podhalańskim oraz Przemyślu i Sanoku.

Był to okres niepowtarzalnych emocji jakie towarzyszyły małym artystom, ich rodzicom i kierującemu zespołem Damianowi Pałaszowi. Każdy bowiem koncert gromadził sporą publiczność, która z wielkim wzruszeniem i owacjami przyjmowała kapelę znaną już w całej Polsce.

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Zadanie pn. "Pierwsza płyta Małej Armii Janosika - Kolędy i pastorałki " współfinansowane jest ze środków EFRROW otrzymanych w ramach projektu grantowego pt. Promowanie obszaru Stowarzyszenia Przyjazna Dolina Raba i Czarnej Orawy realizowanego w ramach Poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.