Ukoronowaniem Festiwalu Kreatywnego w Rabie Wyżnej były wieczorne koncerty Don Vasyla i Gwiazd Cygańskiej Pieśni oraz Dody i zespołu Virgin.

Tuż przed koncertem pierwszej gwiazdy wieczoru Mirosław Stanisławczyk przedstawiciel Sponsora Generalnego firmy Blachotrapez wręczył uczestnikom festiwalu bilety na mecz Polska - Austria. Jako suport przed koncertem pierwszej gwiazdy festiwalu wystąpiła wokalistka Studia Piosenki Young Stars w Rabie Wyżnej, laureatka wielu konkursów wokalnych, m.in. dwukrotny „Talent Małopolski" Oliwia Duda, która zaśpiewała utwór „When we were young". Punktualnie o godzinie 20:00 odbył się koncert króla cygańskiej muzyki.

Zbierające się nad stadionem czarne chmury rozgonił wiatr, a na scenie podczas koncertu Don Vasyla i Gwiazd Cygańskiej Pieśni rozgorzała gorąca atmosfera. Pośród cygańskich tancerek śpiewał Don Vasyl, całość tworzyła kolorowe i niezapomniane widowisko. Po koncercie pierwszej gwiazdy wieczoru nadszedł czas na niezwykłe show z udziałem kolejnej gwiazdy Dody i zespołu Virgin. Tuż przed koncertem na scenie pojawiła się kolejna wokalistka Studia Piosenki Young Stars Natalia Pochroń, która wykonała utwór „Because the night".

Koncert Dody okazał się niesamowitym spektaklem muzycznym. Piękny głos utalentowanej artystki i zaaranżowane przez zespół sceny spektaklu ciągle zaskakiwały publiczność. Uwagę przykuwały także sceniczne kreacje artystki, które zmieniała kilkukrotnie. Sam koncert przyciągnął sporą rzeszę fanów i okolicznych mieszkańców. Artystka zaśpiewała swoje największe przeboje i nowe piosenki. Po koncercie jeszcze przez godzinę rozdawała autografy i pozowała do zdjęć z fanami.

Zgodnie z ideą Festiwalu Kreatywnego na płycie stadionu w Rabie Wyżnej stanęły liczne stoiska z różnymi kreatywnymi - tradycyjnymi i nowoczesnymi grami, zabawami i formami rekreacji dla dzieci, młodzieży i dorosłych - każdy mógł znaleźć coś dla siebie!

SPONSOR GENERALNY
BLACHOTRAPEZ, PRZYSTAŃ W KABANOSIE

SPONSOR OFICJALNY
BANK SPÓŁDZIELCZY W RABIE WYŻNEJ, RAPACZ MARKET, UBEZPIECZENIA ŁAPKA, PCD SALAMI

SPONSOR BAZOWY
MATAZET, IZOLACJE – RUBIŚ, KOMPLEKS BESKID SPYTKOWICE, SKŁAD MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH ANDREX, WINROOF I FITNESSLAND, KUMOROWICZ MEBLE&WNĘTRZA, SOFI – WŁAŚCICIEL STOISKA 4F EWA I ZENON BIELARCZYK, RABDOM, TERMY GORĄCY POTOK, AUTO-BOSS AUTORYZOWANY DEALER FORDA, MOBILNE STUDIO URODY REVITALIS I BIURO REGIONALNE OLIFAME W RABCE ZDROJU ORAZ STUDIO WIK, STUDIO URODY ZOYA REHAPULS ARTUR PUSTUŁKA, FIRMA BUDOWLANA RABTER JACEK WĘDZIARZ

PARTNERZY
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Rabie Wyżnej, Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, koło w Rabce-Zdroju, Studio Piosenki Young Stars z Raby Wyżnej, Akademia Tańca Nowy Targ, KreaTech z Krakowa, Estrada Tyska, Studio projektowe MuaMua Design, Zespół Parkowo-Dworski w Sieniawie, OSP Raba Wyżna, Ludowy Klub Sportowy Orkan w Rabie Wyżnej, Teatr Chrząszcz w Trzcinie, Kawiarnia Hajan i MW Sound Marek Wacławski

Organizator dziękuje Adamowi Tomczykowi i Ireneuszowi Handzlowi za udostępnienie miejsc parkingowych.