QR Icon

Wiadomości

>

Nie zwlekaj, zostań Uczestnikiem projektu kompleksowej rehabilitacji!

Amputacja zmieniła Twoje życie?
Nie możesz już pracować w dotychczasowym zawodzie?
Powiemy Ci jak możesz się przekwalifikować i znaleźć pracę w nowym zawodzie!

Czytaj dalej

Drukuj

>

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy w WFOŚiGW

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko pracy: Stanowisko ds. Zamówień Publicznych w wymiarze: 1 osoba – 1 etat.

Czytaj dalej

Drukuj

>

V EDYCJA KONKURSU zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! Moja Poezja Moja Ojczyzna

Zapraszamy do kolejnej V edycji cieszącego się dużym zainteresowaniem konkursu patriotycznego zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! W tym roku śpiewamy na cześć polskich poetów i kompozytorów. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Czytaj dalej

Drukuj

>

Rajd i tablica pamięci Emisariuszy i Kurierów Szlaku „Szkoła”

Wydarzenie odbędzie się w czwartek 15 września. Kopce Graniczne” Raba Wyżna – Bukowina Osiedle – Harkabuz – Bielanka.

Czytaj dalej

Drukuj

>

6. edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Mieszkańcu Małopolski! Rusza kolejna edycja!

Masz ciekawy pomysł na co wydać 14 mln zł, by dobrze służyły mieszkańcom naszego regionu? Już od 1 września wszyscy Małopolanie, którzy ukończyli 16 rok życia będą mogli zgłaszać swoje propozycje zadań do kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Czytaj dalej

Drukuj

>

V edycja międzynarodowej Nagrody im. Jana Pawła II Veritatis Splendor

Do 31 sierpnia 2022 roku można zgłaszać kandydatów do piątej edycji międzynarodowej Nagrody im. Jana Pawła II Veritatis Splendor.  Nagroda Veritatis Splendor przyznawana jest przez Województwo Małopolskie osobom fizycznym lub prawnym, które swoją działalnością przyczyniają się do budowania płaszczyzn porozumienia dla różnych społeczeństw, dla otwartości na treści różnych kultur, na dialog międzyreligijny, na zwalczanie stereotypów, uprzedzeń i wrogości, a także wyróżniają się w służbie drugiemu człowiekowi. 

Czytaj dalej

Drukuj

>

„Aktywny samorząd” - złóż wniosek do 31 sierpnia!

Informujemy, że w ramach programu „Aktywny samorząd” do 31 sierpnia br. osoby z niepełnosprawnościami mogą otrzymać dofinansowanie kosztów:

Czytaj dalej

Drukuj

>

DOFE 2022 – zgłoś się już dziś!

Chcesz pochwalić się swoim projektem realizowanym z Funduszy Europejskich przed całą Polską, a nawet Europą? Teraz masz na to szansę!  Dni Otwarte Funduszy Europejskich to świetna okazja, aby wypromować swój projekt i wymienić się doświadczeniami z innymi Beneficjentami.

Czytaj dalej

Drukuj

>

Ogłoszono IX nabór wniosków o dofinansowanie mikroprojektów

Związek Euroregion „Tatry” ogłasza w dniu 08.07.2022 r. IX nabór wniosków o dofinansowanie mikroprojektów indywidualnych w ramach projektu parasolowego pt. Łączy nas natura i kultura Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020

Wnioski o dofinansowanie mikroprojektów o charakterze transgranicznym mogą składać uprawnione podmioty o charakterze niedochodowym, w ramach 1 osi priorytetowej pn. Ochrona i rozwój dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego obszaru pogranicza. Szczegółowe informacje na temat obszaru wsparcia, kwalifikujących się wnioskodawców oraz warunków uczestnictwa w naborze dostępne są na stronie internetowej Związku Euroregion „Tatry”: http://www.pwt.euroregion-tatry.eu

Czytaj dalej

Drukuj

>

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 w Gminie Raba Wyżna

Logo -Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Edukacji i Nauki

Gmina Raba Wyżna otrzymała w roku 2021 wsparcie finansowe w formie dotacji celowej z budżetu państwa w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”. Stosowna umowa została podpisana w 9 listopada 2021 r. z Wojewodą Małopolskim.

Czytaj dalej

Drukuj

Urząd Gminy Raba Wyżna

Dane Adresowe:

34-721 Raba Wyżna 41
Telefon Centrala UG:
Tel.: +48 18 269 12 50
Fax:  +48 18 269 12 51

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

NIP: 735-10-44-417
REGON: 000551970

Godziny pracy

poniedziałek - piątek        7:45 - 15:45

Gmina Raba Wyżna

Kod terytorialny :  1211112
NIP: 735-285-48-45
REGON: 491892647