QR Icon

Wiadomości

>

Nabór na dwa stanowiska w WFOŚiGW w Krakowie

Na stronie BIP Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie został ogłoszony nabór na dwa stanowiska:
Referent w Zespole Rozliczeń Klienta Indywidualnego w wymiarze: 5 osób – 5 etatów oraz
Referent w Zespole Klienta Indywidualnego w wymiarze: 5 osób – 5 etatów.

Czytaj dalej

Drukuj

>

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rabie Wyżnej realizuje program „ Posiłek w szkole i w domu na lata 2019 2023”.

flaga i godło Polski

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rabie Wyżnej otrzymał od Wojewody Małopolskiego dotacje celową  na realizację  zadania własnego beneficjenta dotacji wynikającego z art.121 ust. 3 a ustawy o pomocy społecznej tj.na wypłatę dodatku w wysokości 250 zł. miesięcznie na pracownika socjalnego zatrudnionego w pełnym wymiarze czasu pracy, realizującego pracę socjalna w środowisku w okresie od  1 stycznia do 29 maja 2021r.

Czytaj dalej

Drukuj

>

Wizyta w Gminie Słupsk

Gmina Słupsk położona jest w powiecie słupskim w północno-zachodniej części województwa pomorskiego. W skład Gminy Słupsk wchodzi 35 sołectw.
Na zaproszenie gminy partnerskiej Słupsk delegacja z naszej gminy uczestniczyła w tegorocznym Święcie Plonów w Swołowie.

Czytaj dalej

Drukuj

>

Przedłużamy nabór w projekcie Kierunek Kariera dla osób z wyższym wykształceniem

Ważne informacje  dla osób zainteresowanych udziałem w rekrutacji dla osób z wyższym wykształceniem 25-49 lat.

Nabór w projekcie Kierunek Kariera dla osób z wyższym wykształceniem zostaje wydłużony do końca roku, tj. 31.12.2021 r. lub do wcześniejszego wyczerpania miejsc

Czytaj dalej

Drukuj

>

Kondolencje z powodu śmierci Ś.P. Zofii Grochal

Z głębokim żalem informujemy o śmierci Zofii Grochal.

 

Czytaj dalej

Drukuj

>

Kondolencje z powodu śmierci Ś.P. Wacława Bielaka i Franciszka Harkabuza

Z głębokim żalem informujemy o śmierci  Franciszka Harkabuza i Wacława Bielaka.

Czytaj dalej

Drukuj

>

Mieszkańcy gminy w Warszawie

Gminny Ośrodek Kultury w Rabie Wyżnej zorganizował dla mieszkańców gminy 3-dniowy wyjazd integracyjno-kulturalny do Warszawy.  W planie zwiedzania pojawiły się najważniejsze zabytki oraz najpiękniejsze parki i ogrody Warszawy! Uczestnicy wycieczki skorzystali także z wielu atrakcji kulturalno-rozrywkowych, które w tym czasie oferowała stolica.

Czytaj dalej

Drukuj

>

Piknik na zakończenie letnich zajęć

W piątek (16 lipca) na stadionie LKS Orkan w Rabie Wyżnej odbył się piknik dla dzieci i młodzieży z gminy Raba Wyżna, zorganizowany na zakończenie letnich zajęć przez miejscowy ośrodek kultury w ramach cyklicznego projektu „Kreatywne wakacje w gminie Raba Wyżna”.

Czytaj dalej

Drukuj

>

Letnia Olimpiada Sportowa

Od 12 do 15 lipca dzieciaki z gminy Raba Wyżna brały udział w Letniej Olimpiadzie Sportowej. Zajęcia sportowe prowadzili Piotr Firek z Akademii Sportu i Zdrowia Pantera z Jordanowa oraz Robert Szczypka - trener piłki nożnej klubu sportowego Orkan w Rabie Wyżnej. Licznym konkurencjom towarzyszyła dobra zabawa.

Czytaj dalej

Drukuj

>

Projekt grantowy pn.: „Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny. Cyfryzacja szkół i placówek oświatowych” - Grant nr 1

Gmina Raba Wyzna realizuje grant nr 1 pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa w Gminie Raba Wyżna”, w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i Kompetencje Działanie 10.1 Rozwój Kształcenia Ogólnego, Poddziałanie 10.1.6 Cyfryzacja szkół prowadzących kształcenie ogólne, Typ A. Granty na zakup sprzętu do nauki zdalnej - Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, finansowanego ze środków Unii Europejskiej i Budżetu Państwa na podstawie Umowy o powierzenie grantu z dnia 15 stycznia 2021 r.

Czytaj dalej

Drukuj

Urząd Gminy Raba Wyżna

Dane Adresowe:

34-721 Raba Wyżna 41
Telefon Centrala UG:
Tel.: +48 18 269 12 50
Fax:  +48 18 269 12 51

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

NIP: 735-10-44-417
REGON: 000551970

Godziny pracy

poniedziałek - piątek        7:45 - 15:45

Gmina Raba Wyżna

Kod terytorialny :  1211112
NIP: 735-285-48-45
REGON: 491892647