Chcesz  podjąć nowe wyzwania zawodowe? Rozwijać się? Awansować? Jesteś zdecydowany na zmianę, dzięki której poprawisz swoją sytuację na rynku pracy i chcesz zrobić kolejny krok w karierze?

Podejmij wyzwanie! Weź udział w projekcie „Łap skilla!”

Co możesz zyskać?

Przez udział w projekcie będziesz mógł swobodniej poruszać się na rynku pracy,
a realizacja takich celów, jak znalezienie pracy na pełen etat, podwyżka czy awans staną się dla Ciebie realne.

Przez kilkanaście miesięcy udziału w projekcie będzie Cię wspierał Twój doradca zawodowy. Wspólnie opracujecie Twój indywidualny planu rozwoju, w którym będą określone kompetencje ogólne i zawodowe, które potrzebujesz rozwijać. Umożliwi Ci to skorzystanie z usługi szkoleniowej. Na podsumowanie udziału w projekcie otrzymasz „Bilans na początek kariery”.

Rekrutacja odbywać się będzie tylko i wyłącznie online, za pośrednictwem strony pociagdokariery.pl.

W  pierwszej turze do projektu może zostać przyjętych 500 osób, druga tura rekrutacji została zaplanowana na lipiec, również dla 500 kandydatów.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rozpoczęcie rekrutacji do projektu zostało przesunięte z 12.04 na 19.04.2021 r.

Rozpoczęcie rekrutacji zostaje przesunięte z przyczyn od nas niezależnych. Zmiana terminu podyktowana jest problemami organizacyjnymi i kadrowymi wywołanymi przez Covid-19. Przepraszamy za utrudnienia.

Zastrzegamy sobie prawo do dalszej zmiany terminu rozpoczęcia rekrutacji z uwagi na ewentualne problemy organizacyjne lub kadrowe.

Sprawdź jakie warunki i wymagania musisz spełniać aby zostać uczestnikiem projektu Łap skilla!

Ścieżka udziału w projekcie

Więcej i źródło: https://pociagdokariery.pl