QR Icon

Zapraszamy na mikołajkowe widowisko

W niedzielę (5 grudnia) Gminny Ośrodek Kultury w Rabie Wyżnej zaprasza dzieci na mikołajkowe widowisko w klimacie bajek Walta Disney’a. Start godzina 16:00! Szczegóły na plakacie. Wszystkich uczestników wydarzenia obowiązują maseczki!

System Rejestrów Publicznych w Turystyce

System Rejestrów Publicznych w Turystyce został stworzony przede wszystkim z myślą o osobach, które chcą skorzystać z usług przedsiębiorców turystycznych. Dzięki temu narzędziu, obywatele mają możliwość rzetelnego zweryfikowania czy dany podmiot działa legalnie i posiada wymagany wpis do rejestrów.

Święto Niepodległości w gminie Raba Wyżna

– Jesteśmy tu, by oddać hołd pokoleniom Polaków, którzy walczyli o wolność na wielu frontach – mówił 11 listopada wójt gminy Raba Wyżna Andrzej Dziwisz, otwierając, symboliczne w tym roku, gminne obchody Święta Niepodległości.

Badanie kontrolne w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021

Na prośbę Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego informujemy, że od dnia 12-24 listopada 2021r. będzie realizowane badanie kontrolne w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021...

Święto Niepodległości

Wójt Gminy Raba Wyżna oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rabie Wyżnej zapraszają mieszkańców gminy do uczczenia Święta Niepodległości. Szczegóły znajdą Państwo na plakacie.

Wdrożenie nowego e-dowodu

Od 7 listopada wprowadzane są nowe dowody osobiste z drugą cechą biometryczną. Od następnego dnia, to jest 8 listopada Polacy będą mogli składać wnioski o ich wydanie...

Zestawienie informacyjne o osobach z bazy LBD

 

Pliki z danymi do pobrania:

Informacje bieżące

Obszary działań samorządu

Uwaga

Szanowni Mieszkańcy!

W trosce o Wasze bezpieczeństwo, w związku z rosnącym ryzykiem zakażeń koronawirusem oraz wciąż nowo pojawiającymi się przypadkami osób zarażonych w naszym kraju, jak również mając na uwadze procedury zachowawcze wprowadzone przez Polski Rząd (decyzja o zamknięciu placówek oświatowych, odwoływanie imprez masowych, itd.) w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, informuje się, że Urząd Gminy w Rabie Wyżnej, PROWADZI OGRANICZONĄ BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ KLIENTÓW.


Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów).  W celu sprawnego załatwiania spraw zaleca się wcześniejsze skontaktować się telefonicznie pod nr tel. (18) 26 91 250 lub 18 26 71 143, celem przedstawienia sprawy. Kasa w Urzędzie Gminy jest czynna do godziny 14.30.
Przed załatwianiem spraw w Urzędzie Stanu Cywilnego w tym rejestrację urodzeń i zgonów, prosimy o kontakt na tel. (18) 26 91 257.

Wszystkie inne sprawy zalecamy załatwiać za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej (posiadając konto na www.epuap.gov.pl można korzystać z elektronicznych usług, wysyłając wnioski do urzędu, podpisując je kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym) lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Apelujemy o rozwagę i stosowanie się do komunikatów Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia.
Wszelkie informacje o koronawirusie znajdziesz tutaj: https://www.gov.pl/web/zdrowie oraz https://www.gov.pl/web/koronawirus

Przypominamy także, że wpłat z tytułu podatków, odpadów należy dokonywać na indywidualne rachunki bankowe podane na decyzjach i zawiadomieniach w sprawie określenia ich wysokości. Z tytułu innych opłat zapłaty należy dokonywać przelewem na rachunki bankowe Urzędu.

Apelujemy również, by zachować zdrowy rozsądek oraz podstawowe zasady ostrożności.

Urząd Gminy Raba Wyżna

Dane Adresowe:

34-721 Raba Wyżna 41
Telefon Centrala UG:
Tel.: +48 18 269 12 50
Fax:  +48 18 269 12 51

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

NIP: 735-10-44-417
REGON: 000551970

Godziny pracy

poniedziałek - piątek        7:45 - 15:45

Gmina Raba Wyżna

Kod terytorialny :  1211112
NIP: 735-285-48-45
REGON: 491892647